Sigorta Şubesi Nasıl Açılır?

22.02.2022

Sigorta Şubesi Nasıl Açılır?

Sektördeki rakiplerine kıyasla avantajlı imkanlar sunan Herkese Sigorta Acenteliğinin şubesi olarak sigorta şubene sende en kısa sürede sahip ol!

 

Herkese Sigorta, Seyman Sigorta acentelik hizmetinin bir markası olarak 2021 yılında kurulmuştur. Amacı 20+ yıllık sektör tecrübesini kullanarak kendi alt şirketlerini kurmak, deneyimlerini ve imkanlarını paylaşarak güçlü ve kazançlı sigortacılın adresi olmaktır. Herkese Sigorta, sigorta şubesi açmak isteyen kişilerin her anında yanında olarak onlara teknik destek imkanı sunmaktadır.

Sigorta sektöründe minimum 1.5 yıl tecrübeye sahipsen, kendi sigorta şubene sahip olmak istiyorsan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsin.

 #BirlikteKazanıyoruz

Sigorta Şubeni Açmak İster Misin?

Sigorta şube başvurusu yapmak istiyorsanız Herkese Sigorta güvencesi ile hemen başvuru formunu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Başvur
Sigorta Başvurusu

Sigorta şubene Herkese Sigorta ile sahip ol! Seni de sigorta şubemiz olmaya, yüksek komisyon ve sınırsız teknik destek ile birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Şubemiz Ol

© 2022 Herkese Sigorta Tüm Hakları Saklıdır.

Whatsapp Hızlı İletişim