Hakkımızda

Sigorta Şubesi Açmanın En Doğru Adresi

Herkese Sigorta, Seyman Sigorta acentelik hizmetinin bir markasıdır. Herkese Sigorta, Seyman Sigorta'nın 20 yıllık sektör tecrübesi ile güçlü ve kazançlı sigortacılığın adresi olma yolunda sizlerinde desteği ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Geçmiş tecrübemiz ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılık anlayışımız ile sizleri de sigorta şubemiz olmaya yüksek komisyon ve sınırsız alt yapı desteği ile birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Vizyonumuz

Ülkemizde sigotacılık sektörüne öncülük eden Türkiye genelinde kaliteli ve güvenilir sigortacılık hizmeti veren lider sigorta acentesi olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize, şirketlerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

Sigorta Şubeni Açmak İster Misin?

Sigorta şube başvurusu yapmak istiyorsanız Herkese Sigorta güvencesi ile hemen başvuru formunu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Başvur
Sigorta Başvurusu

Sigorta şubene Herkese Sigorta ile sahip ol! Seni de sigorta şubemiz olmaya, yüksek komisyon ve sınırsız teknik destek ile birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Şubemiz Ol

© 2022 Herkese Sigorta Tüm Hakları Saklıdır.

Whatsapp Hızlı İletişim